28. 4. 2017

Hýčkejte se květnovými kosmetickými novinkami z dm

Prodejna dm drogerie letos slaví 25 let na trhu a na novou sezónu pro vás připravila řadu novinek, které vaší pleti, tělu i vlasům udělají dobře.

Vyzkoušejte divoké barvy na vlasy, ale jenom na chvíli

Světem módy hýbou odvážné barevné odstíny a ombré, které na vaší hlavě vykouzlí účes velmi nečekaných barev. Časté barvení ovšem není pro vlasy úplně to pravé ořechové a ví to i značka L´Oreál, která  přichází na trh s řadou Colorista. Barevné spreje a šampony vydrží pár umytí a umožní vám vyzkoušet řadu barev bez dlouhodobého zatížení vašich vlasů.

Česká i veganská péče pro vaši pleť

Aktuálně v dm drogerii najdete i širokou nabídku české značky Astrid, která je pojmem zejména pro starší generaci. Sortiment je velmi rozmanitý, od péče o tělo a pleť přes odlíčení až po ochranu před sluncem.

Značka Astrid nezapomíná ani na vaše rty a rozšířila svou nabídku barevných balzámů.

Nenašly jste mléko podle svých představ? Tak si ho namíchejte! Značka Cosmetic Kitchen vám tuhle možnost nabízí. K čistému tělovému mléku s veganským složením bez vůně si máte možnost vybrat ze tří vůní a barev. V hravosti se meze nekladou!

Udržujte své zkrášlovací pomůcky v čistotě

Značka dm professional Ebelin nově nabízí i štětce pro líčení, které jsou profesionální kvalitou za dostupnou cenu.

Čisté štětce jsou stejně tak důležité jako vyčištěná pleť, takže když svým pomocníkům pořídíte šampon nebo tyto ubrousky značky Ecotools, vůbec nešlápnete vedle.

Vaše řasy a obočí naopak ocení novou značku v dm BeautyLash, která nabízí široký sortiment kvalitních barev a sér. Řada bude vyhovovat také citlivým očím a pleti.

Ať už si v dm vyberete jakýkoli produkt, buďte si jistá, že neuděláte chybu.

Autorka blogu: Hedvika (The world of make up)

Všechny články v blogu