30. 5. 2017

Plavková sezóna začíná

Léto a plavková sezóna se blíží. Pokud i vy sháníte na toto léto nové plavky, pak si nenechte ujít novou plavkovou kolekci v Klimatexu.

Jste sportovní typy a moderní plavkové výstřelky vám nic neříkají? Navštivte Klimatex a rozhodně neodejdete s prázdnou. Plavkový komplet můžete koupit už kolem 500 Kč. Což jen tak někde neseženete. Navíc můžete nyní plavky v Klimatexu ulovit se slevou, což se před létem hodí.

Střih

Plavky mají slušivý sportovní střih. Co mě zaujalo nejvíc, jsou zajímavě vyřešená záda. Plavky si můžete vzít jak na plavání do bazénu, tak i na koupaliště. A pořád budete vypadat stylově. Vybírat můžete ze dvou střihů vrchního dílu.

S jednodušším střihem na zádech

Vrchní díl plavek původní cena - 349 Kč - Cena po slevě - 249 Kč

A s více proužky na zádech

Vrchní díl plavek původní cena - 349 Kč - Cena po slevě - 249 Kč

Které se víc líbí vám?

Barvy

Na výběr máte z různých barevných odstínů. Od klasických černých, až po žluté. Rozhodně si vybere každý. Samozřejmě v kolekci nesmí chybět i vzorované, které mě oslovily hned na první pohled.

Kombinace

Dalším plusem plavek je samozřejmě i jejich nepřeberná možnost kombinací. Líbí se vám černý vršek a modrý spodní díl plavek? Není problém. Nakombinujte si je podle libosti.

Spodní díl plavek původní cena - 299 Kč - Cena po slevě - 199 Kč

Takže za mě určitě palec nahoru. Nejen, že plavky skvěle sedí, ale i vypadají skvěle. Jsou to plavky, se kterými se nemusíte bát skákat ze skokanských můstků, ani jezdit po tobogánech. Plavky na sport i na opalování u moře. Jednoduše super ve všech ohledech.

Autorka blogu: Michaela

Všechny články v blogu