10. 7. 2017

Zažijte adrenalin v 5D kině

Hledáte nevšední zážitek, na který jen tak nezapomenete? Zkuste nově otevřené 5D kino - Cinema Maxim v Nákupním centru Královo Pole.

Co je 5D kino?

Ptáte se, jak se liší 5D kino od 3D kina? Kromě 3D brýlí zde totiž navíc máte možnost zažít opravdu živý zážitek, který vám zajistí pohyblivé sedačky speciálně upravené tak, aby se pohybovaly a reagovaly na děj v promítaném filmu. Těšit se navíc můžete také na další speciální efekty, např. vítr, vodní páru nebo lechtání na nohách.

A zábava může začít!

Já osobně dlouho váhala, do jakého žánru se pustit, neboť všechny vypadaly poměrně lákavě. Nakonec jsem se však rozhodla pro horor, který tedy rozhodně stál za to.

Promítání začalo docela nevinně, avšak z ničeho nic se najednou ocitnete v naprosto jiném světě. Po vašich nohách se natahují imaginární příšery, okolo slyšíte syčet páru, vaše sedačka se houpe nahoru a dolů, jako na horské dráze, a vy křičíte smíchy a strachem zároveň. Musím říct, že jsem byla opravdu mile překvapená, jaká zábava to nakonec byla.

Horor, sci-fi nebo pohádka – vybere si každý

Samotné efekty, které 5D kino nabízí, se vám určitě zaryjí do paměti. Na místě si vyberete, na jaký film byste se rádi vydali, a to bez nutnosti předchozí rezervace. Možnosti výběru jsou poměrně široké - od pohádek až po horory. A to dělá z 5D kina zábavu přístupnou pro téměř všechny věkové kategorie.

Filmy trvají trvá 5-6 minut a vybrat si můžete až z dvou desítek titulů. Pokud tedy prahnete po pořádném adrenalinu a dávce emocí, 5D kino Cinema Maxim rozhodně nesmíte minout. Vstupné je 79 Kč. Pobavit se zde může určitě celá rodina. Kino můžete navštívit každý den od 9:00 do 21:00. Přeji příjemnou podívanou!

Autorka blogu: Vendula (Ennepenne)

Všechny články v blogu