26. 7. 2017

Nejlepší outfity na letní svatbu

Letní období přináší kromě sluníčka a pěkného počasí také řadu společenských událostí. Mezi ty nejčastější patří svatby. Pozvánka na jednu takovou letos neminula ani mne. Nadšená jsem byla až do chvíle, než jsem otevřela skříň a se zděšením zjistila, že na takovou událost nemám vlastně co na sebe. A tak se šlo nakupovat.

Sázkou na jistotu je pro mne vždy Orsay. Moc dobře vím, že zde pokaždé najdu vkusné, formální kousky. Šaty všeho druhu na mě pomrkávaly již u samotného vchodu, tudíž jsem hned věděla, že jsem na správné adrese. Pojďme se tedy podívat, jaké kousky mě nakonec zaujaly nejvíce.

Pastelově modrá

První kousek oblečení, který mě rozhodně nenechal chladnou. Šaty mají skvělý střih, jsou z příjemného materiálu a mají můj oblíbený květinový vzor. Myslím, že by pro roli svatebního hosta či družičky mohly obstát. Co myslíte?

Červená je stále v kurzu

Další zajímavé šatičky, které mě zaujaly, jsou tyhle červené. I když jsem váhala, zdali by pro svatebčana byly vhodné, nedalo mi to a vyzkoušela jsem je. Řeknu vám, že padly na jedničku! Originální střih a potisk à la maková panenka se mi také velice zamlouval. Tudíž jsem usoudila, že pokud bych náhodou šaty nevyužila na svatební obřad, určitě se ve skříni neztratí.

Krajka v modré

Myslím, že máme vítěze dnešního hledání. Tento kousek bych označila za naprostý „must have“. Asi hádáte správně, že jsem bez něj nemohla jednoduše odejít domů. Nadšená jsem byla především z toho, jak šaty perfektně padnou a přitom se v nich člověk cítí naprosto pohodlně. Detaily krajky v něžně modrém podání jsou již takovou třešničkou na dortu.

Přesouvám se do mého dalšího oblíbeného obchodu a tím je Reserved. V oblibě ho mám především proto, že zde pokaždé seženu vše od basic kousků až po něco extravagantnějšího.

Krajka v bílém podání

Asi se shodneme na tom, že krajek není nikdy dost. Tyhle elastické krajkované šatičky mi padly do oka ihned! Myslím, že by se i ony skvěle hodily právě na letní svatbu. Navíc je nyní můžete najít v Reserved ve slevě.

Kalhotová elegance

V případě, že někdo šatům jednoduše nemůže přijít na jméno, přichází na řadu varianta klasiky v podobě elegantních kalhot a vhodné halenky. A že i tahle kombinace může být vkusná a zároveň nápaditá, jsem se vám rozhodla ukázat na následujícím outfitu. Tentokrát jsem sáhla po nové kolekci značky Reserved a vybrala z ní rovnou dva kousky - stylové kalhoty a nádhernou meruňkovou halenku. Co říkáte, šlo by to i tak?

Doplňky 

Samozřejmě nesmíme zapomenout dovést každý outfit k dokonalosti a to za pomoci vhodných doplňků. Již v Reserved mě zaujaly lesklé nude lodičky, které jsem vyzkoušela k několika outfitům.

Dále jsem zamířila zhodnotit sortiment zboží také do CCC. Netrvalo dlouho a měla jsem hned několik žhavých tipů. U bot a psaníček volím nejraději smetanovou až meruňkovou barvu, neboť tyhle odstíny sedí parádně ke všemu.

Doufám, že se vám tohle společné pátrání po ideálním outfitu na svatbu líbilo. Vítězem se pro mě nakonec stal outfit číslo 3.

Autorka blogu: Vendula (Ennepenne)

Všechny články v blogu