3. 11. 2017

Zazimujte se stylově – výběr zimních bund a kabátů

Zima pomalu klepe na dveře, a proto je potřeba nic nepodcenit a poohlédnout se po nové bundě či kabátu, který vás před ní ochrání. Podívejte se na výběr těch nejlepších bund a kabátů z NC Královo Pole. 

Parka

Jako první mě zaujala parka v prodejně Exe Jeans. Tato kombinace streetové bundy a kabátku s prodlouženou délkou je stále více populární. Pokud navíc vyberete některou se silným kožíškem, bude vás krásně hřát celou zimu a nebudete ji chtít sundat. Praktická je také stahovací šňůrka, kterou zvýrazníte pas.

EXE JEANS – parka: 4 185 Kč

Barevné bundy

Mé pozornosti neunikly ani barevné bundy, které rozzáří krátké zimní dny. Červená barva je hitem letošní sezony, a proto pokud si pořídíte bundičku v téhle zářivé barvě, neuděláte chybu. Mrkněte do prodejny Orsay v NC Královo Pole a určitě si vyberete.

Orsay – červená bunda: 2 199 Kč

Většina dam se v zimě halí do tmavých tónů, což je škoda. Zkuste nesplynout s davem, ale vsaďte na žlutou bundu s výrazným kožíškem na kapuci a rozzařte sobě i ostatním den. Najdete ji v prodejně Reserved.

Reserved – žlutá bunda: 1 299 Kč

V prodejně Reserved jsem objevila i tuto prodlouženou bundičku, kterou v zimě jistě oceníte. Zajímavým doplňkem je i stahovací pásek, kterým zvýrazníte pas.

Reserved – prodloužená bunda s páskem: 1 499 Kč

Mým tipem pro chladné dny je oboustranná praktická bundička z prodejny Neo Móda. Z jedné strany bundičky dominuje pestrý květinový vzor a obrácením bundy naopak vsadíte na jednobarevnou klasiku, kterou zkombinujete s jakýmkoliv outfitem.

Neo Móda – oboustranná bunda: 3 990 Kč

Zavítala jsem také do sportovního obchodu Alpine Pro, kde na zimu nabízí teplé péřovky ve výrazných barvách. Kterou barvu preferujete?

Alpine Pro – zelená bunda: 2 999 Kč, fialová bunda: 3 299 Kč

Elegantní kabátky

K džínům i k sukni využijete elegantní kabátek. Klasikou je šedý kabát s výraznými knoflíky, který najdete v prodejně Vabacci. Kabát jsem doplnila kašmírovým šátkem.

Vabacci – kabát: 4 850 Kč, šátek: 490

Pokud naopak hledáte neotřelé barvy, odvažte se sáhnout po tmavě růžovém kabátku, který upoutá pozornost. Tento jsem objevila v prodejně Reserved.

Reserved – kabát: 1 299 Kč, šála: 499 Kč

Z návštěvy prodejny Orsay těžko odejdete s prázdnou. Něžný růžový kabátek s bílým kožíškem je jako pro panenku, a navíc krásně hřeje.

Orsay – kabát: 1 699 Kč

Zaujal mě také modrý delší kabátek, který jsem doplnila chlupatým límcem. Tato módní vychytávka ještě povýší elegantnost looku a poslouží místo šály. K dostání jsou v různých barvách tak, abyste je zkombinovali s vaším oblíbeným kabátem.

Orsay – kabát: 1 699 Kč, límec: 699 Kč

Já už mám své favority na zimu vyhlédnuté. A co vy?

Autorka blogu: Kristýna

Všechny články v blogu