16. 11. 2017

Darujte mobil k vánocům

Už jste pomalu začali přemýšlet o tom, čím letos obdarujete své blízké? Pokud ano, nabízíme vám jednu vánoční inspiraci – potěšte někoho blízkého novým mobilním telefonem. Je to praktický i stylový dárek, který ocení snad úplně každý. V tomto článku vám proto představuji několik typů a modelů mobilních přístrojů, které nabízejí obchody v NC Královo Pole.

Nejprodávanější modely

Jako první jsem navštívila obchod Mobil pro vás, kde mi ochotní asistenti odpověděli hned na několik zvídavých otázek. Například mě zajímalo, který model a jaká značka jsou tento rok nejprodávanější. Hned ukázali na výlohu, odkud na mě mrkaly mobily od značek Samsung a Huawei. Samsung je největším výrobcem, a proto není divu, že se těší stále větší oblibě. I když tato značka mobilních telefonů patří do vyšší cenové kategorie, zákazníci si pochvalují vysokou kvalitu, mnoho funkcí i celkový výkon. Nejvíc na dračku pak prý jde Samsung A5 2017. Tento model má velmi kvalitní fotoaparát a je voděodolný. Navíc si můžete vybrat hned z několika barev. V nabídce najdete zlatou, růžovou či klasickou černou. Jako top model bych zde uvedla S8 či S8+. Tyto mobily jsou bez rámečku, tudíž mají k dispozici větší displej. Jsou také voděodolné a mezi jejich velké přednosti patří rychlé nabíjení. Dále vás osloví nejen kvalitními funkcemi a vylepšenými fotoaparáty, ale také svou elegancí.

Mobil pro vás – Samsung A5 2017: 8 199 Kč

Mobil pro vás – Samsung S8+: 21 999 Kč, Samsung S8: 19 799 Kč

O něco levnější, avšak srovnatelně kvalitní jsou mobily značky Huawei. Po Samsungu jde o druhou nejvíce žádanou značku a není se co divit. Jedním z nejatraktivnějších typů od Huawei je P9 Life 2017 a P10. Pyšní se duálním systémem, což znamená, že na zadní straně mají 2 fotoaparáty. Pořízené fotky jsou tedy srovnatelné s kvalitou klasického fotoaparátu. Bonusem je také VIP servis, který nabízí prodlouženou záruku na 3 roky a možnost požádat o výměnu displeje nebo do 3 měsíců i celého telefonu. Tento mobil nabízí více výkonu, skvělý design a již zmíněný kvalitní zadní fotoaparát.


Mobil pro vás – Huawei P9: 5 990 Kč, Huawei P10: 10 999 Kč

Pro seniory

Možná někteří z vás přemýšlíte, že darujete mobil svým rodičům nebo prarodičům. Z vlastní zkušenosti vím, že starší lidé nejsou příznivci modernějších typů, zejména dotykových. Právě pro seniory je v nabídce široká škála tlačítkových mobilů, které jsou nejen cenově příznivé, ale hlavně nastavené tak, aby jejich ovládání bylo co nejsrozumitelnější. Mezi nejoblíbenější modely patří značka CPA, která je určena právě nenáročným uživatelům, preferujícím jednoduchost. Kromě snadného ovládání CPA nabízí také SOS tlačítka pro případ nouze, která jsou určitě nepostradatelnou záležitostí a mohou se kdykoliv hodit. Samozřejmostí jsou základní funkce: FM rádio, budík či kalkulačka. Navíc opět v několika barevných variacích.

Mobil pro vás – CPA Halo 11: 999 Kč

Outdoorové mobily

Musím se přiznat, že s tímto typem mobilů jsem se setkala poprvé a velice mě překvapilo, jak jsou praktické. Tyto modely se řadí k absolutní špičce, co se týče odolnosti. Jsou téměř nerozbitné a odolné vůči vodě i prachu, takže jde zcela určitě o vhodný dárek pro ty uživatele, kteří se pohybují v náročnějších podmínkách. Pyšní se dobrými parametry, a cena je navíc velice příjemná a odpovídá nabízené kvalitě.

Mobil pro vás – IGET: v nabídce od 4 999 Kč

V tomto obchodě můžete mimo jiné najít i velký sortiment krytů na mobily různých velikostí a barev.

Mobil pro vás nabízí i další služby jako výběr z bazarových telefonů, které mají záruku až 12 měsíců na skryté vady. Dále zde provádí opravy na počkání a disponují velkým množstvím náhradních dílů.

Příznivá cena

V obchodě Okay jsem si to rovnou zamířila k regálům s mobily a z celé nabídky mě nejvíc zaujaly tři modely ve velmi dobré kvalitě a za nízkou cenu. Lenovo K5 se pyšní především kvalitním fotoaparátem, Moto E4 pětipalcovým displejem a Cubot X18 tenkým tělem a velkým displejem.

Okay – Lenovo K5 Plus: 3 999 Kč, Moto E4: 3 999 Kč, Cubot X18: 3 890 Kč

Velký trend

Určitě jste už cosi zaslechli o jednom z momentálně největších hitů na trhu. Jedná se o žhavé novinky Apple Iphone 8 a Apple Iphone 8+, jež zaujmou nejen svou celoskleněnou konstrukcí, ale také nadupanými funkcemi. Iphone 8 vyniká bezchybným fotoaparátem s větším a rychlejším snímačem a novými barevnými filtry. Oba typy lze bezdrátově nabíjet a jistě také oceníte odolnost vůči vodě i prachu. Za tyto krasavce si sice připlatíte, ale svou kvalitou a vymoženostmi vás nadchnou.

T-mobile – Apple Iphone 8: 21 289 Kč/s tarifem mobil M: 19 289 Kč, Apple Iphone 8+: 24 389 Kč/s tarifem mobil M: 22 389 Kč

A to by bylo k dnešnímu článku vše. Doufám, že jsem vám poskytla trochu vánoční inspirace a informací, které by se vám mohly hodit. Třeba se nakonec rozhodnete, že někoho z vašich blízkých potěšíte koupí nového mobilu. Přeji vám všem klidné předvánoční nákupy a krásný advent.

Autorka blogu: Kristýna

Všechny články v blogu