17. 1. 2018

Tipy na dárky za vysvědčení

Já sama ještě nemám dítě školou povinné. To moje chodí teprve do školky.  Přesto jsem se odvážila vybrat v OC Královo Pole něco pro vaše malé i velké školáky. Snad se mi to povedlo a tipy vám přijdou vhod, až se budete rozhodovat, co věnovat svým potomkům za vysvědčení...

Sportisimo

Tentokrát jsem zabrousila do sportu a byla jsem překvapená velkou nabídkou zboží v pestrých barevných kombinacích. Dá se objevit spousta „cool“ dárečků pro obtížně oslnitelné teenagery.

Například koloběžky. Ve Sportisimu mají výběr všech velikostí i barev. Jednu hodně barevnou jsem pro vás nafotila a trochu ozdobila.

Tahle krasavice vyjde na 1 499 Kč. Ceny koloběžek se však ve Sportisimu různí, vybere si každý.

Tím jsem to ale ve Sportisimu nezakončila. Zaujaly mě totiž jejich sáně s úžasně barevným černo-žlutým výpletem. Jsem optimista a očekávám, že letos ještě přijde zima a sníh. Sáňky koupíte za 1 499 Kč. Dceru zaujaly natolik, že jsem ji nemohla dostat mimo fotku.

Ve Sportisimu se určitě mrkněte i po dalších „vychytávkách“ pro vaše školáky. Já už se ale pomalu vydala do Tesca.

Veselá veverka

Po cestě do Tesca jsem narazila na stánek s oříšky s krásným názvem Veselá veverka. Okamžitě mě zaujaly barevné bonbonky a musela jsem je pro vás zdokumentovat. No řekněte, že by jistě udělaly radost menším i větším dětem...

Tesco

Mám opravdu v oblibě módní značku F&F, která je k dostání v obchodních domech Tesco. Pěkné designy, příznivé ceny a časté slevy. A vždy něco krásného pro děti.

Jestli se vaše holčičky a mladé slečny alespoň trochu podobají té mojí, určitě jim uděláte radost čímkoli, co se třpytí. F&F má v nabídce třpytivé tenisky i baleríny.

Cena tenisek je 349 Kč a baleríny koupíte dle velikosti za 199 nebo 229 Kč.

Kluky asi třpytivé boty příliš neoslní, ale co je určitě nadchne, jsou overaly, které jsou zároveň kostýmy jejich oblíbených postav.

Kostým Stormtroopera zakoupíte za 699 Kč, Blesk McQueen vychází na 399 Kč.

Deichmann

Další zastávkou byl Deichmann. Už z chodby se na mě usmívaly (doslova) veselé přezůvky. Co myslíte, že vaše děti právě takové potřebují? Málem jsem si jedny pořídila pro sebe!

Když už jsem byla uvnitř, šla jsem na výzkumy, co dalšího má Deichmann v nabídce, a objevila jsem tyhle pěkné batůžky. Verze pro kluky s Bleskem McQueenem, pro holky s Mášou a medvědem. Oba vychází na 299 Kč.

Levné knihy

Levné knihy mám moc ráda. Pokaždé tu objevím nějaký klenot. Ani dnešní návštěva nebyla výjimkou. Našla jsem moc pěkné pracovní sešity pro malé školáky a sérii mých oblíbených knih o Mikulášovi za víc než dobré ceny.

Ceny knih jsou zleva doprava 79 Kč, 149 Kč a 99 Kč.

Doufám, že jsem vás svými tipy inspirovala a vašim dětem přeji, aby jim na vysvědčení vyšly pěkné známky!

Autorka blogu: Veronika

 

Všechny články v blogu