18. 4. 2018

Jarní novinky v Krpoli

Jaro s sebou přináší mnoho změn a nových věcí a ani Nákupní centrum Královo Pole není výjimkou a nezůstává pozadu. Pro své návštěvníky připravilo hned několik novinek, kterých jste si již mnozí z vás jistě všimli. A pro ty, kteří novinky ještě neomrkli, nabídnu malou ochutnávku v dnešním článku.

Prodejna Feratt

Pánové zbystřete! A proč? Protože tato prodejna je určena právě vám. Jedná se o zcela novou prodejnou v Nákupním centru Královo Pole, která se specializuje na pánskou luxusní konfekci. Ať už dáváte přednost elegantním či volnočasovým kouskům, rozhodně neváhejte a běžte se přesvědčit sami. Pánové si zde mohou vybírat z obrovské škály sak, košil, kalhot a dalších doplňků. Kromě toho je v nabídce i obuv. Feratt se pyšní českým výrobcem a vysoce kvalitním a originálním sortimentem. Z toho důvodu spolupracuje při výrobě s módními návrháři, aby nabídka odpovídala nejnovějším trendům a oblékala vás tak stylově a reprezentativně. Prodejnu Feratt najdete v prvním patře.

Okay v novém kabátě

Na rozdíl od prodejny Feratt je elektro Okay v Nákupním centru Královo Pole již zavedenou prodejnou a už jste ji určitě několikrát navštívili. Možná jste však ještě nestihli zaregistrovat, že se nyní pyšní zcela novým uspořádáním, novým vybavením, včetně nových regálů a příslušenství. Taktéž si pro vás obchod připravil jako malou pozornost posezení blízko vchodu prodejny. Takže pokud byste dámy potřebovaly své drahé polovičky během vašeho shopování nějak zabavit, můžete je posadit do pohodlných křesel. Během relaxu se mohou kouknout na fotbal a načerpat tak nové síly. No a vy máte konečně chvilku pro sebe a můžete vyrazit nakupovat.

Belgické hranolky

Ještě než vejdete do samotného nákupního centra, určitě vaši pozornost upoutá hnědý stánek po vaší levé straně. Jde opět o další novinku, která vám tentokrát nabídne něco malého na zub. Jelikož jsem se s touto nabídkou setkala poprvé a nejprve nevěděla, o co jde, byla jsem okolí stánku prošmejdit. Obsluha byla velice milá a vysvětlila mi, na čem si zde lidé mohou pochutnat. Jedná se o čerstvé belgické hranolky připravované z čerstvých brambor, které můžete zkombinovat hned s několika příchutěmi.

Fresh Fries large: 59 Kč, Fresh Fries extra large: 79 Kč, omáčka: +10 Kč

 

K hranolkám nabízí velké množství omáček a je jen na vás, jaké dáte přednost:

Pepper- pravá chuť pepře

Samurai- majonézová s chilli

Hannibal- rajčata a smažená cibulka v majonéze

Curry- jemně kořeněná curry omáčka

Coctail- krémová omáčka s rajčaty a bylinkami

Fresh Fries- originální, holandská lahodná majonéza

Andalouse- chuť cibulky, paprik a bylinek v majonéze

Mayonais- pravá majonézová klasika

Ketchup- originální klasika z rajčat

Curry Ketchup- kečup s výraznou chutí curry

Hawaii- podmanivá chuť exotiky a ovoce

American- bohatý, sladkokyselý mix s výraznou chutí

 

Jsem ráda, že jsem vás díky tomuto článku mohla seznámit s nejžhavějšími novinkami, ke kterým v Nákupním centru Královo Pole v poslední době došlo. Nejlepší však bude, když se o nich půjdete sami přesvědčit a navštívíte jej osobně. Ať už půjdete nakupovat nebo ochutnat belgické hranolky, určitě neodejdete zklamaní.

Autorka blogu: Kristýna

Všechny články v blogu