3. 8. 2018

Vyzkoušejte nové bistro Paragraf Burger

Pokud navštěvujete NC Královo Pole pravidelně, asi Vám neuniklo, že od začátku července je ve food koutku otevřena nová burgerárna s názvem Paragraf Burger. Pokud jste ještě tuto moderní burgerárnu nevyzkoušeli, je čas to změnit!

Já jsem ji včera se sestrou navštívila a byla jsem tak nadšená, že jsem Vám o ní chtěla napsat a seznámit Vás s jejich super nabídkou. V této burgerárně, která je zaměřená na domácí a originální receptury, používají pouze kvalitní suroviny. Samozřejmostí je vlastnoručně namleté hovězí a kuřecí maso nebo trhané vepřové maso.

Vybírat můžete ze tří kategorií burgerů. American Beef Classic edice je inspirována pravými americkými recepty, proto si můžete dopřát klasický burger, oblíbený Cheese Burger, Bacon Burger nebo varianty pálivé. Já si nechala doporučit z edice American Beef Extra delikátní Grand Slam Burger se 100% hovězím masem, vejcem, slaninou, chedarem, smaženou cibulí, ledovým salátem a dochuceným kečupem, hořčicí i majonézou.

Pokud máte stejně jako sestra raději kuřecí maso, objednejte si z edice Special tzv. Chicken Burger. Pochutnáte si na namleté kuřecí placce s velkým přídavkem čerstvé zeleniny.

Že nejíte maso, a proto si burger nemůžete dopřát? Nevadí, i na toto jsou zde připraveni a na výběr toho není opravdu málo. Zkuste Vegetarian Burger s grilovaným lilkem a hlívou nebo Vegetarian Burger De Luxe obohacený vejcem. Na ten mám zálusk při příští návštěvě.

Do Paragraf Burgeru si ale můžete zajít i na hotdogy, kuřecí křidélka nebo saláty s kuřecím a hovězím masem. Vše můžete ochutit z velké nabídky vlastnoručně připravených omáček. Můžete vybírat například z chedarového dipu, meruňkové hořčice nebo si stejně jako my ochutit cibulové kroužky výborným dipem z modrého sýru.

Je toho zde tolik na vyzkoušení. Nebojte se zeptat příjemné obsluhy na jejich doporučení, rádi Vám poradí tak, abyste byli spokojení. A věřte, že budete. Jídlo zde pro Vás dělají s láskou. Stojí to tu opravdu za to!

 

Autorky blogu: Kristýna a Nikol

Všechny články v blogu